Nyheter – december 2017
Nyheter – oktober 2017
Nyheter – juni 2017
Nyheter – februari 2017
Nyheter – januari 2017
Nyheter – januari 2016

Fynda i vår julbutik

Publicerad onsdag 25 nov 2015, 00:00

NYHETERPassa på att sälja eller köpa fina julklappar i Hyttans egen handelsbod - nu gratis annonsering!

ERBJUDANDE tom. 2015-12-31

Gratis annonsering för ALLA för att fylla upp vår webbutik!

Passa på när Bygghyttans Handelsbod under resten av året erbjuder kostnadsfri annonsering för ALLA! Gäller obegränsat antal annonser per person, dock med förbehållet att det som säljes passar in under rubrikerna Byggvaror, Återbruk eller Hantverk och har relevans för föreningens verksamhetsområden. Välkommen med din annons!

Julklappar som redan finns att köpa i butiken är t.ex LBH Profilprodukter (T-shirts, kaffe/the-muggar, kepsar mm. med vår fina logga), vackra träskåp, konstverk, vykort, återbrukssaker och en bok om byggnadsvård i praktiken, skriven av LBH-medlemmar. Alla inköp av LBH-produkter ger klirr i föreningens Kassa vilket innebär roligare verksamheter nästa år yes

Därför - fynda i Bygghyttans Handelsbod redan idag!
  Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.